Tanfolyamok:

- Debrecen belvárosában (Böszörményi út eleje, Shell kút mellett: Domokos Lajos utca 2/A, III/10. Folyamatos indítás igény szerint. Kérem hívjon telefonon: 06-30/9-855-935

- Létavértes: Művelődési Ház, Rózsa utca 1.

Itt szeretettel várom a környező településekről érkező tanulókat is. Ekkor a tanfolyamokat úgy indítjuk, hogy figyelembe vesszük a busz indulásokat, vagy akár az is megoldható, hogy autóval Önökért menjünk tanfolyam előtt, és haza is vigyük.

Debrecenben az Önök által kért időpontban tartjuk meg a tanfolyamot, ha négyen jelentkeznek egyszerre. Ez lehet délelőtti tanfolyam is!!! (Természetesen ez akkor lehetséges, ha még nincs másik tanfolyam bejegyezve arra az időpontra.)

Akár az is lehetséges, hogy Létavértesen jelentkezik, de Debrecenbe jár tanfolyamra, ha az jobban megfelel.

Következő tanfolyam tervezett időpontja: vírushelyzet javulása után

Oldal: Tanfolyamok