Képzési mutatószámok:

Ezeket a számokat a Nemzeti Közlekedési Hatóság állapítja meg negyed évente. Minden képzőszervnek fel kell tüntetni a honlapján, így számok alapján is tájékozódhatnak a leendő jelentkezők az iskola eredményességéről, képzési átlagokról.

- VSM (Vizsga Sikerességi Mutató): A vizsgára lejelentett tanulók vizsgára jelentkezéseinek számához képest az általuk tett sikeres vizsgák száma.

- ÁKÓ (Átlagos Képzési Óraszám): A tanulók sikeres forgalmi vizsgáihoz szükséges járművezetési gyakorlati oktatási óraszámának az adott tanfolyam kötelező óraszámaihoz viszonyított átlaga.

- KK (Képzési Költség): Az elméleti tanfolyam és a gyakorlati oktatás összege

Iskolánk mutatószámai: